Türkiye’de bir ilk!

Youtube Üzerinden Ücretsiz Sertifikalı Eğitim

Ücretsiz Sertifika

Youtube Üzerinden Ücretsiz Eğitim Katılım Sertifikası

Ama Nasıl?

Bugüne kadar birçok yazılımın eğitimini izlemiş olabilir ve bu yazılımları da gerçekten öğrenmiş olabilirsiniz.

 

Peki adresine ücretsiz olarak ıslak imzalı, Özel sektör, vize işlemleri ve CV’nizde yer alabilecek  “Eğitim Katılım Sertifikası” veren oldu mu?

 

DBK Design olarak Türkiye’de ilk defa Youtube kanalımız olan DBKDESIGN kanalımızdan takip edeceğiniz ve yaklaşık 30 saat sürecek “Blender Başlangıç Eğitim” serisini izleyen herkese, basılı olarak ıslak imzalı Eğitim katılım sertifkası vermeyi taahüt ediyoruz.

Sertifika Alma Koşulları

Sertifika Alma Şartları

Öncelikle bunu Youtube üzerinden verdiğimiz eğitimlerin istihdam konusunda sizlere yardımcı olabilmesini istiyoruz. Bunu sağlamanın en sıkıntıısız yöntemlerinden biri ise bu konuda ki bilginizin bir kuruluştan alınmış imzalı ve onaylı bir sertifikadan geçtiğini söyleyebiliriz. 

 

Bu sertifikaya hak kazanabilmek için tabi ki belirli koşulları da sağlıyor olmanızı istiyor olacağız. Bu koşulların esas amacı ise, eğitim serisini doğru ve efektif bir şekilde takip ettiğinizden emin olmamız ve bu eğitim serisindeki yapılan proje veya projelerin sizler tarafından yapıldığından emin olmamızdan geçiyor ki bu sertifikanın altına imza atabilelim.

 

Aşağıdaki listedeki harfiyen yerine getiren tüm abonelerimize ÜCRETSİZ EĞİTİM KATILIM SERTİFİKASI yollayacağız.

Şartlar & Koşullar

*Şu an Blender Eğitim serisi videoları haftalık 1 veya 2 adet olmak üzere Youtube kanalımıza yüklendiği için yukarıda göndermenizi istediğimiz içerikler için form eğitim serisi tamamlandığında bu sayfa üzerinde erişime açılacaktır.

**Yüzyüze eğitimlerde 5  saatlik eğitim 20 saatlik sürece denk gelmektedir. Sertifika’da 20 saat olarak belirtilecektir.

**gönderdiğiniz render dosyaları ve çalışma dosyalarınız web sitemizde size özel bir linke yüklenecek ve sertifika üzerinde bulunacak QR kod ile bu içeriklere ulaşılabilir olacaktır.

  • Sertifika almaya hak kazanan katılımcılara sertifikaları,  karşı ödemeli olarak, anlaşmalı kargo firmamız ile gönderilecektir.

Aklınıza takılan her konu hakkında yazabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Biz Buradayız

Şirket

DBK DESIGN Yazılım ve Bilgi Teknolojileri San. Ltd. Şti.

Telefon

0322 801 80 00

Eposta Adresi

welcome@dbkdesign.co.uk