Referanslar

DBK Design olarak gerek Türkiye gerek uluslararası bir çok firma ve kişinin tasarım, yazılım, 3D görselleştirme işlerini başarı ile tamamladık ve tamamlamaya devam ediyoruz. 

Otodokor.com

İstanbul ve Adana illerinde Bosch Car service ve oto hasar merkezi olarak faaliyet gösteren müşterimizin Web sitesi yenileme ve yıllık sosyal medya yönetimi işlerini yürütmekteyiz.

Garanti Banyo Logo

Garanti Banyo

Banyo mobilyası üreticisi olan müşterimizin 2021 yılı kataloğu için tüm ürünlerinin 3 boyutlu olarak modelleyerek foto gerçekçi renderlarını aldık.

Petline

İzmir merkezli, kedi ve köpek maması üretimi yapan müşterimiz için çift dilli ve %100 SEO uyumlu web sitelerini yapıyoruz.

MMF Sporcu Ürünleri

Londra merkezli MMF markasının ambalaj tasarımları ve marka danışmanlığı işlerini yapıyoruz.

Rapide Garden Rooms

İngiltere Shoreham-by-Sea merkezli müşterimizin kurumsal kimlik çalışması, web sitesi, Modül hesap yazılımı ve 3D görselleştirme işlerini yapmaktayız.

Alpro Gıda

Yağ üreticisi olan müşterimiz için yıllık anlaşmamız kapsamında, sosyal medya yönetimi ve ambalaj tasarımı işlerini yapmaktayız.

BVF İnşaat

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin kurumsal kimlik tasarımı, web sitesi tasarımı, iş kıyafetleri tasarımı işlerini yapmaktayız.

Adana Kent Konseyi

Üyesi olduğumuz 0'dan 1'e Bilişim kooperatifi ortaklığıyla, Adana Kent Konseyi web sitesi ve Üye yönetim yazılımlarını geliştirdik.

Naturkidz Çocuk Mobilyaları

Doğal ahşap çocuk mobilyaları üretecisi olan müşterimizin online satış sitesini geliştirmekteyiz.

YOTU Design Studio

Brighton merkezli müşterimizin web sitesini ve iç mimari projelerinde 2017 yılından beri partner firma olarak 3 Boyutlu görselleştirme işlerini yapmaktayız.

MHD Architects

İngiltere Sussex'de faaliyet gtösteren Mimarlık ofisi olan müşterimizin, web sitesi kendi istekleri doğrutusundan özel olarak tasarlandı, ayrıca mimari projelerinde 3 boyutlu görselleştirme işlerini yapmaktayız.

Onlinebite.co.uk

Merkezi İngiltere Hove'da bulunan ve online yemek sipariş sitesi olan müşterimiz için kurumsal kimlik tasarımı ayrıca müşteri bilgisayarlarından siparişlerin alınmasını sağlamak amacı ile windows platformunda çalışan sipariş takip sistemini geliştirdik.

Njoy Street Food

Amerika Houston'da faaliyet gösteren, ülkemizde pek aşina olmadığımız sanal restaurant kategorisinde hizmet veren müşterimizin web sitesini geliştirdik.

Hotel Lyna

Bİngiltere Worthing'de bulunan özellikle dil okulu öğrencilerin konaklama ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile hizmet veren müşterimizin web sitesini hazırladık.

The Next Minds

İngiltere Brighton'da sanal zeka ve teknoloji danışmanlığı konusunda hizmet veren müşterimizin kurumsal kimlik çalışmalarını ve tanıtım videolarını hazırladık.

Tar-Sha Lojistik

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin web sitesini SEO ihtiyaçları doğrultusunda hazırlayarak yayına aldık.

Okar Otomotiv

Otodoktor, İkinciel Otomobilim ve Adana Nisan Bayiisi olan müşterimiz, Okar Otomotiv için "Sosyal Medya" gönderileri hazırlamaktayız.

Portakal Çiçeği

Alt markamız olan ve yerli atalık tohum ve doğal ürünler satışı Portakal Çiçeği firmamızın online satış sitesini tasarlayarak yayına aldık.

Tufan Otomotiv

Adana'da oto hasar merkezi olarak hizmet veren Müşterimizin web sitesini hazırladık.

Damla Demircioğlu

Adana'dan Amerika'ya hizmet vermekte olan müşterimizin mimarlık projeleri için 3 boyutlu görselleştirme partneri olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.