Web sitesi Tasarımı ve SEO Uzmanlığı

22 Yıllık Deneyim ile yep yeni bir Web sitesi tasarımı ve SEO yönetimi anlayışı.

DBK DESIGN

Web sitesi Tasarımı ve SEO Uzmanlığı​

Web tasarımı yapmak 22 yıl önce başladığımız en fazla deneyime sahip olduğumuz konudur. 22 Yıl içerisinde Web teknolojilerinin değişimini ve gelişme süreçlerinin gelişimine şahit olmamızı sağlayan ve rakiplerimiz ile bizi ayıran en önemli noktalardan biridir.

Rakiplerimizden bir diğer farkımız ise web tasarımı işinei sadece insanların görebildiği bir görsel arayüz oluşturma işi olmadığını düşünüyor olmamız.

Web tasarımı içerik oluşturmadan, lisanlı görsel kullanımına, tasarım oluşturmadan Arama sonuçlarında maksimum performans sağlayacak olan Arama motorlarının optimizasyonuna, optimizasyondan doğru ve kaliteli içerik dil çevirilerine kadar bir çok hizmeti bir arada bulunduran bir iştir. 

 

Eğer ki sizde, gerçekten müşterilerinize sizi doğru tanıtacak, iş potansiyelinizi arttıracak, yurt dışına açılmanıza yardımcı olacak. Arama Motorlarında bulunmanıza yardım edecek, sosyal medya ve dijital pazarlama yönetimi ile ilk sırada minimum maliyetler ile bulunmanızı sağlayacak bir web siteniz olmasını istiyorsanız, bize ulaşın.

 

Online satış konusundaki uzmanlığımız ile size en uygun online satış siteleri oluşturup, içerik oluşturma hizmetimiz ile ürünlerinizi gerek web sitenizde, gerek Trendyol, Hepsiburada, N11 v.b. sitelerde yüksek satış rakamlarına ulaşmanızı sağlayabiliriz.