Dijital Pazarlama ve Web Tasarım Hizmetleri

22 Yıllık Deneyim ile yepyeni bir Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama ve Web sitesi, on-line satış siteleri kurulum ve tasarım hizmetleri ile firmalarınızı dijital dünyada temsil ediyoruz.

DBK DESIGN

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Yönetimi

Sosyal Medya ve insanların bu mecralardaki davranış ve algıları her geçen gün farklılaşıyor.

Değişen dünyanın trendlerine uygun stratejiler ile stratejik olarak kurgulanmış sosyal medya ve dijital pazarlama yönetimi başarıya ulaşmanın anahtarıdır.

Piyasada sosyal medya yönetimini yapan pek çok firmadan farklı olarak, DBk Design ve BHS Gelişim Grubu olarak, pazalama stratejisi üzerinde çalışıp bu strateji çerçevesinde, markanız ve firmanıza özel bir dil geliştirmekteyiz.

Bu yeni dil ile sadece bir kaç görsel ve yazıdan oluşan içerikler üretmekle kalmayıp videolar, seslendirmeler, kampanyalar, karşılaşıklı etkileşim gibi yöntemlerle müşteri ile sizin aranızda bir gönül bağı oluşturacak içerikler üretiyoruz. 

Web sitesi Tasarımı ve SEO Uzmanlığı

Web tasarımı yapmak 22 yıl önce başladığımız en fazla deneyime sahip olduğumuz konudur. 22 Yıl içerisinde Web teknolojilerinin değişimini ve gelişme süreçlerinin gelişimine şahit olmamızı sağlayan ve rakiplerimiz ile bizi ayıran en önemli noktalardan biridir.

Rakiplerimizden bir diğer farkımız ise web tasarımı işinei sadece insanların görebildiği bir görsel arayüz oluşturma işi olmadığını düşünüyor olmamız.

Web tasarımı içerik oluşturmadan, lisanlı görsel kullanımına, tasarım oluşturmadan Arama sonuçlarında maksimum performans sağlayacak olan Arama motorlarının optimizasyonuna, optimizasyondan doğru ve kaliteli içerik dil çevirilerine kadar bir çok hizmeti bir arada bulunduran bir iştir. 

Eğer ki sizde, gerçekten müşterilerinize sizi doğru tanıtacak, iş potansiyelinizi arttıracak, yurt dışına açılmanıza yardımcı olacak. Arama Motorlarında bulunmanıza yardım edecek, sosyal medya ve dijital pazarlama yönetimi ile ilk sırada minimum maliyetler ile bulunmanızı sağlayacak bir web siteniz olmasını istiyorsanız, bize ulaşın.

Online satış konusundaki uzmanlığımız ile size en uygun online satış siteleri oluşturup, içerik oluşturma hizmetimiz ile ürünlerinizi gerek web sitenizde, gerek Trendyol, Hepsiburada, N11 v.b. sitelerde yüksek satış rakamlarına ulaşmanızı sağlayabiliriz.