Prodüksiyon

İhtiyaç duyulan video içeriklerinin dijital platforma uygun yapım hizmeti için ekibimizde; Prodüksiyon Uzmanları, Eğitim Koordinatörleri ve Yazılım Uzmanları yer almaktadır.

DBK DESIGN

Prodüksiyon

Kreatif yönü güçlü, dijital performans ajansı DBK Design, sektörde elde edilen 20 yılı aşkın deneyimlerin üzerine inşa edilmiştir. Web tasarımı ile başlanan serüvene süreç içerisinde; kreatif tasarımlar ve kurumsal kimlik oluşturma, prodüksiyon hizmetleri, 3D görselleştirme, yazılım geliştirme, gömülü elektronik sistem tasarımları yapma, bilgisayar oyunları geliştirme, sanal gerçeklik ve yapay zekâ gibi spesifik konular ve faaliyetler de eklenmiştir.

 

Kapsamlı ve kuşatıcı bir hizmet sunan DBK Design; senaryo oluşumuna etki eden araştırma ve stratejileri, yapım planlama gibi alanları içeren pre-prodüksiyon aşamasından; çekim süreçleri ve yapım organizasyonu alanlarından müteşekkil

prodüksiyon aşamasına; kurgu – animasyonlaştırma ve color correction gibi süreçleri barındıran post prodüksiyon aşamasını içeren bütünleşik hizmet sunmaktadır. DBK Design uzman ekibi ve partnerleri ile mütevazı bütçelerle görsel kalitesi yüksek işlere imza atma özelliği ile çalışmalarını sürdürmektedir.