Çizgi Altı Tasarım Hizmetleri

Türkiye ve dünya’daki bir çok firmanın çizgi altı tasarımlarında imzamız var.

DBK DESIGN

Grafik ve Ambalaj Tasarımı Hizmeti

Bir markete veya yapı markete gittiğinizde tanınmış bir çok firmanın ambalaj tasarımlarında, ekibimizin imzası olduğunu biliyor muydunuz?

14 senelik grafik ve ambalaj tasarım sektöründeki tecrübemiz ile, gıda sektöründe Sunar, Nuh’un Ankara, Arbel, Neba gibi tanınmış markaların yanı sıra A101, Bim, Şok marketlerin katı ve sıvı yağ guruplarının, logo tasarımından, ambalaj tasarımına kadar bir çok işin, Kumtel, Vestel, Arçelik, Beko gibi bir çok markanın ürün koli tasarımlarının arkasında imzamız bulunmaktadır. 

İngiltere ve Türkiye’de pek çok firmanın kurumsal tanıtıcı materyallerinin tasarımını da yapmaya devam etmekteyiz. 

Sizde grafik tasarım ihtiyaçlarınız için, bir partner kuruluş arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Hizmeti

Bir markanın veya şirketin kurumsal kimliği o markanın kişiliğidir. 

Marka kişiliği ise sadece logo rengi veya şekline indirgemek yanlış bir algıdır.

Kurumsal Kimlik inşasında süreç her ne kadar, Logo ve basılı kurumsal materyallerinden başlasa da, markanın internet sitesinin içeriğinden, sosyal medyadaki iletişim diline kadar uzanır.

DBK Design ve BHS Gelişim Grubu olarak müşterilerimizin markalarının oluşturmasında marka danışmanlığından, marka karakterinin oluşmasına kadar tüm süreçleri yönetip, marka karakterini oluşturmaktayız.

Sizde markanıza bir karakter kazandırmak, ve tüm pazarlama ve tanıtım süreçlerinin tek elden yönetilmesini sağlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.