Hakkımızda

22 Yıllık Deneyim ile yeni bir ajans anlayışı.

DBK DESIGN

Hakkımızda

Kreatif yönü güçlü, dijital performans ajansı DBK Design, sektörde elde edilen 20 yılı aşkın deneyimlerin üzerine inşa edilmiştir. Web tasarımı ile başlanan serüvene süreç içerisinde; kreatif tasarımlar ve kurumsal kimlik oluşturma, prodüksiyon hizmetleri, 3D görselleştirme, yazılım geliştirme, gömülü elektronik sistem tasarımları yapma, bilgisayar oyunları geliştirme, sanal gerçeklik ve yapay zekâ gibi spesifik konular ve faaliyetler de eklenmiştir. Elde edilen uzun soluklu tecrübeler, 2017 yılında İngiltere’de ajanslaşmaya evrilmiştir ve DBK Design, Brighton’da hizmet vermeye başlamıştır.

 

DBK Design 2020 yılında Türkiye’de BHS Gelişim Grubu ile birleşerek BHS Gelişim Grubu’nun bir iştiraki haline gelmiştir. DBK Design, sıra dışı ve birbirinden farklı konuları bir araya getirip, harmanlamıştır. İnovatif bir şirket kültürü üzerine inşa edilen DBK; başta İngiltere ve Türkiye olmak üzere, Hollanda, Çin ve ABD gibi ülkelerdeki müşterilerine terzi işi özel yaklaşım ile hizmet veren görsel bir teknoloji kuruluşudur. 

 

Kapsamlı ve kuşatıcı bir hizmet sunan DBK Design; senaryo oluşumuna etki eden araştırma ve stratejileri, yapım-planlama gibi alanları içeren pre-prodüksiyon aşamasından; çekim süreçleri ve yapım organizasyonu alanlarından müteşekkil prodüksiyon aşamasına; kurgu, animasyonlaştırma ve color correction gibi süreçleri barındıran post prodüksiyon aşamasını içeren bütünleşik hizmet sunmaktadır. 

 

DBK Design uzman ekibi ve partnerleri ile mütevazı bütçelerle görsel kalitesi yüksek işlere imza atma özelliği ile çalışmalarını sürdürmektedir.